Kovács Gépszer Kft.

Profi, pontos, eredményes.

Sebestyén Tamás
építésvezető

A „KOVÁCS GÉPSZER” Építőipari, Szerelési és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság  fémmegmunkálással foglalkozik. A KOVÁCS GÉPSZER Kft. a következő igénnyel fordult a vállalatunkhoz: Szeretnék az elkészült szerkezetek minőségbiztosítását fejleszteni a személyzeten és infrastruktúrán keresztül, valamint az információbiztonságra is szerettek volna nagyobb hangsúlyt fektetni. Végül egyszerre három rendszer integrált bevezetését végezte a PROFISO Kft.: ISO/IEC 27001 (információbiztonság), EN 1090 (acél- és alumínium(tartó)szerkezetek), ISO 3834 (fémanyagok fúziós hegesztése). A felkészítés során a következő dokumentációk készültek el:

ISO/IEC 27001: Információbiztonsági politika, Információbiztonsági célok, Információkezelési szabályzat (IKSZ), Információbiztonsági szabályzat (IBSZ)

EN 1090 és ISO 3834: Gyártási és hegesztési folyamatok szabályozása, Acélszerkezetek gyártása, Darabolás szalagfűrésszel, Darabolás körfűrésszel, Élhajlítás, Próbaszerelés, Hegesztési utasítás (WPS) formalap, WPQR lista, CPQR- vágási eljárást minősítő jegyzőkönyv, Teljesítmény Nyilatkozat és CE jelölés.

Kapcsolódó tanúsítványok

Célja a szervezet által előállított termékek/szolgáltatások és folyamatok minőségének folyamatos javítása, ezáltal a vevői elégedettségének növelése.
Célja a szervezetek számára, hogy megóvják a környezetet és válaszoljanak a változó környezeti körülményekre. A rendszer támogatja a szervezetet, hogy teljesítse a jogszabályok és a szervezetek saját maguk által támasztott követelményeket, folyamatos fejlesztésen keresztül.
A rendszer célja az egészséges, biztonságos munkakörülmények kialakításában, fenntartásában a jogszabályi kötelezettségeket meghaladón adjon iránymutatást, amely elősegíti a biztonságos munkavégzést, jó munkahelyi légkört, a dolgozók lojalitását.
Az információbiztonsági rendszer célja, hogy kezelje az adatokhoz, információkhoz, információ átadásához és megőrzéséhez kapcsolódó kockázatokat.

Kapcsolódó hírek

Az új visszaélés-bejelentési törvény értelmében foglalkoztatóknak is kötelező lesz létrehozni és működtetni egy belső visszaélés-bejelentési rendszert.
A GDPR (Általános Adatvédelmi Rendelet) 2018. május 25-én vált alkalmazandóvá az Európai Unióban, így Magyarországon is. A hazai jogszabályok harmonizációja azonban csak ezt követően történt meg, valamint az elmúlt 5 évben valószínűleg változtak az Ön által végzett adatkezelések.